.

.

SONGMICS 2-во-1 Накит Екранот Стојат Носителот, Накит Рек Дрво со 3 Метални Столбови со Дупки, Фиока и Отстранлив Слотови, за Ѓердани, Белегзии, Обетки, Прстени, Селски Каф?

SONGMICS 2-во-1 Накит Екранот Стојат Носителот, Накит Рек Дрво со 3 Метални Столбови со Дупки, Фиока и Отстранлив Слотови,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЗА дополнителна ЗАБАВА : се двоумите помеѓу накит дрво и накит кутија за да ги зачувувате вашите богатства?Мислам големи залагајќи се за и со нашите 2-во-1 решетката.Дали ви се допаѓа промени?Нив ги користат заедно или посебно, во зависност од вашето расположение!.НИЕ во СОБАТА НА БАР МАКСИМАЛНА : Доста со испреплетени накит?Овде се 3 барови, од кои 2 дупки, па можете да го зграби сите ваши ѓердани, белегзии и обетки лесно.Во прилог, на врвот бар е прилагодлив од 15.7"-21.7" така што вашиот ѓердани има повеќе простор.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КУТИЈА : Нема љубомора!Вашиот прстени и брошеви ќе го најдат своето место во кутија за накит.Опремени со некоја фиока и отстранлив слотови, тој е подготвен да ги поздравам сите оние кои не го најде своето место на врвот!.СКЛАДИРАЊЕ СО СТИЛ : Селски браун борови дрва фах спарени со елегантен црн линии, овој накит стојат чува вашите вредности убаво се прикажува, добро организиран и лесно достапни, а носат некоја подмолна допир на просторот.ОХ ТОЛКУ СОФИСТИЦИРАНИ ПОДАРОК : да се Даде на овој класичен накит организатор на вашата специјална некој и да се види како тие насмевка од уво до уво, или зошто не се третираат, наместо?Оди напред, ќе го заслужуваат тоа!.Боја : Селски Кафена, Црна.Материјал : Борови Дрво, Железо, Лен.Димензии : 10"L x 5"W x (18.9"-24.8") H (беа 25,5 x 12.7 x (48-63) cm).Прилагодлива Висина на Врвот Бар (Без Фах Висина) : 15.7"-21.7" (40-55 cm).Тежина : 2.4 lb (1.1 kg). 1 x Накит Држачот. 1 x Инструкции.Пред прилагодување на висината на врвот бар, ве молиме unscrew на завртка, па како да не се оштети лакирана површина на производот.

Особините

Купувачите избираат и