.

.

MCB Јасно Акрилик Донација Кутија - Гласачката Кутија - Добротворна Колекција Кутија - Совет Кутија,со Катанец

MCB Јасно Акрилик Донација Кутија - Гласачката Кутија - Добротворна Колекција Кутија - Совет Кутија,со Катанец

DEN 767.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

КУТИЈА ДИМЕНЗИИ : 3.5" x 6" x 5.5" НАЗАД ЕКРАН 7" x 5".Нашите јасно акрилик мала донација кутија е направен од здрав, јасно акрилик.Ова акрилик донација кутија има средства екранот за вашата организација е порака и функционира одлично како донација кутија, гласачка кутија, монета канистер, или сугестија кутија.Има слот за заклучување за да ги задржи вашите донации безбедно.Овој приказ донација кутија има работеше одлично за многу големи и на непрофитните организации во подигање на фондови Акрилик колекција кутија со катанец.Оваа Донација Кутија е Најдобар Продавачот!Нашите јасно акрилик мала донација кутија е направен од здрав, јасно акрилик.Ова акрилик донација кутија има средства екранот за вашиот организации објавено порака и функционира одлично како донација кутија, гласачка кутија, монета канистер, или сугестија кутија.Има слот за заклучување за да ги задржи вашите донации безбедно. (Заклучување се продава одделно.) Овој приказ донација кутија има работеше одлично за многу големи и на непрофитните организации во собирање средства!.

Особините

Купувачите избираат и