.

.

CJCSM Куче Качулка, Куче Облека Мачка Маици со Симпатична Модел, Куче Мека Јакна Дише Мода Миленичиња Облека

CJCSM Куче Качулка, Куче Облека Мачка Маици со Симпатична Модел, Куче Мека Јакна Дише Мода Миленичиња Облека

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно да се носат : миленичиња куче облека дизајнирана со еластична нога отвори за дополнителна удобност, кој е лесен за вашите кучиња да се стави на и полетување, намалување на непријатноста на облекување и мома;.Удобно .Заштита на кучето е кожата : не грижете се!Вашето домашно милениче нема да се чувствувате премногу топла или се чувствуваат непријатно кога се стави на облека, бидејќи тие ги користат нивните јазици за да прахосвам топлина.Напротив, тие може да се спротивстави на ултравиолетови зраци добро и да се заштити кожата подобро;.Погоден за : Поддршка машина за миење, постојат и различни големини на располагање која може да ги задоволи различни големина на кучиња, како Chihuahua, Yorkie, француски булдог, Corgi, Pomeranian, Fox Terrier, Schnauzer, shih tzu, Golden Retriever, Лабрадор и така натаму;.По-продажбата на услугата : Ние поддршка и доверба на нашите производи, па ако не сте целосно задоволни со нашите производи, ние ќе рефундирање или замена на објекти за вас.Ве молиме обрнете внимание на големината на табелата ние обезбеди.Не двоумете се, го купат!.

Особините

Купувачите избираат и