.

.

Brightech LightView ПРО - Удобно LED лупа Маса Светилка за Блиска Работа - Светла 2.25 x Зголемувачот Запалени Леќа - Загатка, Занает & Читање Светлина за Табела Врвот Задачи - Бела

Brightech LightView ПРО - Удобно LED лупа Маса Светилка за Блиска Работа - Светла 2.25 x Зголемувачот Запалени Леќа - Загатка,

DEN 748.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

НАЈДОБРИТЕ ЛЕР ЗГОЛЕМУВАЧОТ СВЕТИЛКА ЗА ЧИТАЊЕ т биде било полесно да облик на око, веѓата само право, кога тоа можете да го видите посветла и зголемува.На бела светлина, температура на бојата е само нешто за нагласување на деталите и парична казна влакната.Да се ИЗБЕГНЕ ЗАМЕНА НЕРВОЗИ - ВИСТИНСКИ ДИОПТРИЈА СТАКЛО т искриват со време или топлина, и е исто така отпорен на гребење.Па тоа трае подолго од евтини акрилик/пластични маг леќи кои искриват во топлина и нула лесно, предизвикувајќи замена нервози во малку време.На 9 W & 650 лумен LED светла се вградени и последниот од 20.000 часа, за 20 години да се користи за 3 часа/ден !.

Особините

Купувачите избираат и