.

.

Bussola Убаво Neva Сива Браун Оптоварување Сандали за Жените, сандали на Платформа за Жени

Bussola Убаво Neva Сива Браун Оптоварување Сандали за Жените, сандали на Платформа за Жени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Гумен ѓон.ВИСТИНСКА КОЖА : Bussola Чевли изработени со врвен квалитет кожа.Било очигледно несовршености или варијација во тонот се доказ за природното потекло на нашата кожа.DEODORANT ИЗБОР на МАТЕРИЈАЛИ : Користење на deodorant материјал обвивка, спречување на непријатни мириси и да се промовира добри нозе здравје.ГОЛЕМА ПОДДРШКА : Погоден за долго време стојат и да чекорат и не се чувствуваат уморни лесно.ДИЗАЈН : широк и удобно дизајн последен кој се прилагодува подобро да нога е во форма, им овозможува максимална флексибилност и удобност.ЛИЗГА ОТПОРНИ : мала тежина анти се лизга гумени outsole да се обезбеди најдобрите контрола на лизгава површина.

Особините

Купувачите избираат и