.

.

6 Поставува DND Генерал Polyhedral Генерал Занданите и Џинови Возен Коцки за RPG MTG Маса Игри со Коцки Рефус со Слободни Шест Drawstring Торби и СТП Кожа D&D се Сечат Лента

6 Поставува DND Генерал Polyhedral Генерал Занданите и Џинови Возен Коцки за RPG MTG Маса Игри со Коцки Рефус со Слободни

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПАКЕТ : Доаѓаат со 6 * Коцки во Собата, 6 * Drawstring Торба, 1 * Сечат Лента и 1 * Хартија Налепница.ИЗДРЖЛИВИ и ПРЕНОСНИ : На polyhedral игра dices се направени од акрил, трајни и лесни; Секој коцки со големи и лесно да ги прочитате броеви.И се сечат лента е направен од дебела СТП кожа, ви донесе повеќе уживање додека играте игри.ПРОДАВНИЦА И да НОСАТ ЧАНТИ : 6 pack злато шема пошта; Торбичка големина е 3.5 x 2.8 инчи, лесни и издржливи.Лесен за складирање и носат уникатен dices каде што треба.Се СЕЧАТ ЛЕНТА СО ЗМЕЈ НАЛЕПНИЦА : 7 х 7 инчи генерал фах, е лесно да се свитка и се расплетува.Надвор од генерал лента е направен од дебела СТП кожа и внатрешноста е опкружено со softy СТП кожа.Тркалаат коцки во стил со коцки фах комплет.Совршен за игри со коцки.ПОДАРОК ИДЕЈА : Совршен подарок за DND игра љубовник.И боите на dices се светли и око-фаќање, направи на играчите да уживаат визуелно уживање додека играте игри.

Особините

Купувачите избираат и