.

.

CreiYuan Езерцето Пребивање Комплет - 15 x 20 Ft Кои Езерцето Пребивање со 14PCS Удели, Фина Мрежа Езерцето Пребивање за Лисја, ги Штити Кои Риба од Сина Heron Птици Мачки

CreiYuan Езерцето Пребивање Комплет - 15 x 20 Ft Кои Езерцето Пребивање со 14PCS Удели, Фина Мрежа Езерцето Пребивање за

DEN 527.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се ЗАДОВОЛАТ ВАШАТА ПОТРЕБА - Crei Yuan Езерцето Пребивање има две димензии опции на 14 x 14 ft и 15 x 20 ft.Погоден за повеќето езера и базен. 3/8 ИНЧИ парична КАЗНА МРЕЖА - Ги листовите од паѓа на површината и тоне во водата, за да се создаде тиња start-up и блок птици и други животни од внесување на базен.Чувајте ја вашата езерце да се бараат нови целата година.ДОЛГ животен ВЕК - рибник Пребивање Маска е направена од ЈП материјал, високо еластична и е лесно да се водат.Тоа ќе не стареење и напукнување брзо поради изложеност на сонце.ЛЕСНО ДА се ПОСТАВИ - Crei Yuan Езерцето Пребивање Комплет обезбеди 14 PCS трајни кат помине, која е лесно да се инсталира.КВАЛИТЕТ на УСЛУГА - Кои Езерцето Пребивање Покрие помина строга квалитетот на тестирање.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, доколку имате било каков проблем во врска со нашиот објект.

Особините

Купувачите избираат и