.

.

Микрофибер Кревет Листови за Близнак Големина на Кревет, Befen Близнак Кревет Поставен Близнак Големина Лист Сетови, 1800 Тема Смета Близнак Лист Сет, Длабок Џеб Близна

Микрофибер Кревет Листови за Близнак Големина на Кревет, Befen Близнак Кревет Поставен Близнак Големина Лист Сетови, 1800

DEN 501.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

★【3 Парчиња Кревет Листови Близнак】 : Befen Близнак чаршаф поставите -1 рамен лист 66"x 96", 1 опремени листови 39"x 7"+ 14" Џебови, 1 pillowcases 20"x 30".Имаме голем број на опции на бои кои ги задоволуваат потребите на различни стилови, погоден за спални соби, соби, детски соби, итн.Нашите pillowcase има плик дизајн.Мода, едноставен и лесен за да го промените. ★【Длабок Џеб Листови Дизајн Лесно се Вклопуваат】 : Овој близнак кревет листови можат да се сместат до околу 14 инчи на душеци.Ако вашиот душек е помалку од 14 инчи, тоа е многу погоден и лесен за да го поставите на.Сметаме дека ова е соодветен поклопец длабочина за повеќето душеци. ★【Мелење Процес】 : Нашата Befen опремени лист близнак големина направен посебен мелење процес, што ја прави допир на креветот многу мека.Нашите опремени кревет листови ќе ви помогне да се грижи вашиот деликатна кожа, и да се обезбеди удобно спиење средина за да се осигура квалитетот на вашиот сон. ★【Висок Квалитет Микрофибер】 : Befen микрофибер кревет листови, кои ви даваат мека на допир.Покрај тоа, висок квалитет на микрофибер е удобно и дише, не е лесно да се нечисти и не е лесно да се брчка.Преку нашата постојана напори, ние направивме листови кои можат да се исчистат, последователно.Ова е постелнина во вредност од изборот. ★【Лесно се Грижи】 : Нашата twinl големина на кревет поставите не се лесно да бледнее, не е лесно да се брчка.Тие се машина мие со ладна вода.Тие се повеќе мека од памук листови.Befen кревет листови е достоен за изборот.Befen : дадам се од себе,за што остатокот.Befen Кревет Листови се направени на superfine влакна материјал, издржлив, не е лесно да се брчка, и не е лесно да се валкани.Нашиот кревет листови покрие, исто така, додава пескарење процес да се направи листови се чувствуваат помек и повеќе кожа-пријателски.Кои ги носи вашиот удобно спиење и Кралицата на енергија.Карактеристики : .Прецизната Изработка.Затворете ги крои, не е лесно да се изгубат.Високо-квалитетни материјали.Не е лесно да се скрши, не е лесно да се pilling.Мулти-слој за Шиење.Не падне линија, цврсто обвива на душек.

Особините

Купувачите избираат и