.

.

1200mbps WiFi Repeater

1200mbps WiFi Repeater

DEN 851.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Испрати високи перформанси Wi-Fi бустер 1200 Mbps безжична range extender во вашиот дом за да се елиминира мртвите точки и заостануваат.Рутер со Ethernet порта Wi Fi repeater 2.4 G и 5 G dual-band Интернет засилувач, кои може беспрекорно да се играат игри и 4 K стриминг медиуми во секоја соба.Оваа функција е засилена кога 1200 Mbps extender е поврзан со било рутер.Интелигентни обработка на моторот може непречено да управуваат со секоја Wi-Fi фреквенциски опсег и секоја врска, а четири надворешна антена дизајн обезбедува моќен Wi-Fi сигнал е предвидено од каде што ви треба најмногу.

Особините

Купувачите избираат и