.

.

Sony PlayStation Portable (PSP) 3000 Серија Рачни Игри Конзола Систем - Црвена (Продолжува)

Sony PlayStation Portable (PSP) 3000 Серија Рачни Игри Конзола Систем - Црвена (Продолжува)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Sony PSP 3000 Меѓународни Конзола, Целосно Техничар Тестирани.Доаѓа во комплет со Две Батерии за проширена игра сесии.Доаѓа во комплет со AC Адаптерот и САД Полнење Кабел.Во bubblewrap, големо пакување за безбедно транзит.Оваа Заверена Обновена производ е производителот реновиран, покажува ограничено или воопшто не носат, и вклучува 90-ден гаранција.Sony PSP 3000 Меѓународни Конзола, Целосно Техничар Тестирани.Доаѓа во комплет со Две Батерии за проширена игра сесии.Доаѓа во комплет со AC Адаптерот и САД Полнење Кабел.Во bubblewrap, големо пакување за безбедно транзит.

Особините

Купувачите избираат и