.

.

60mm/2.4 Инчен Дијамант Дупка Видов Плочка Brazed Вежба Битови Секачи Алатки за Стакло Керамичка Мермер, Камен за Дупчење

60mm/2.4 Инчен Дијамант Дупка Видов Плочка Brazed Вежба Битови Секачи Алатки за Стакло Керамичка Мермер, Камен за Дупчење

DEN 1380.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Широк спектар на апликации, погоден за дупчење стакло, керамика, подни плочки, мермер, vitrified плочки, итн.Подебел слој на песок и единствен позлата слој, што може да се подобри отпорноста на абење и животот на дупка поотворени.На машина главата дел усвојува инцизија дизајн, и чип отстранување и острината се гарантира за време на работата, што е повеќе заштеда на време и ефикасно.Направени од легиран челик со никел‑обложено обложени тело да се спротивстави на корозија.Парична казна изработка и супер носат‑отпорни, исклучителна.Известување,ниска вежба притисок и зголемената употреба на вода за подмачкување ќе се прошири вежба малку живот.Спецификација : Предмет Тип : Дупка Видов Вежба Малку Материјал : Легиран Челик Вкупна Должина : Околу.65mm / 2.6 во Дијаметар : Прибл.60mm / 2.4 во Работна Длабочина : Прибл.35mm / 1.4 во Пакет Листа : 1 x Дупка Видов Вежба Малку.

Особините

Item Type:
Hole Saw Drill Bit
Material:
Alloy Steel
Total Length:
Approx.65mm / 2.6in
Diameter:
Approx.60mm / 2.4in
Working Depth:
Approx.35mm / 1.4in
Package List:
1 x Hole Saw Drill Bit :

Купувачите избираат и