.

.

Lisianthus Жените Појас Тока Fedora Шапка

Lisianthus Жените Појас Тока Fedora Шапка

DEN 414.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

65% Памук, 35% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Материјал : 65% памук, 35% полиестер.Прилагодливи рака внатре; Шапка Обемот : 56-58cm/22-22.8"; Гребенот Ширина : 7cm/2.76";Висина : 11cm/4.3".Дише, лесен и удобен за сите-ден се носат.Класичен дизајн со појас ќе го направи така што мода, елегантна и шармантна.Совршен за lounging на плажа, клубска, или едноставно повик за секојдневна облека; Прави голем дар за кои модерен на тренд пријател на твое.

Особините

Купувачите избираат и