.

.

Деца Престилка и Готвач Шапка Еднорог Диносаурус Сликарство Престилки со Џебови за Момчиња и Девојчиња

Деца Престилка и Готвач Шапка Еднорог Диносаурус Сликарство Престилки со Џебови за Момчиња и Девојчиња

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Вратоврска затворање.ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Деца престилка е направен од високо-квалитет полиестер материјал, WATERPTOOF, солза-доказ, анти-pilling.ДИЗАЈН : Деца престилки имаат појавување готвач капи, прилагодлив рамо ремени, продолжен појаси, како и големи џебови.ГОЛЕМИНА : Ние нудиме две големини на престилки погодна за деца од две старосни групи (3-5 yeas;6-12 години).Готвач капа со еластична бенд во грбот, големината е 18 инчи, погоден за обемот на главата е 18-23 инч.Да ги СОБЕРЕ сите OCCASSION : Ова дете готвач престилка е погодна за сликарство, настава, готвење и печење и сл.Оваа уметници престилка, исто така може да се примени за еднорог партија, уметнички предмети), birthday (роденден партии и тема партија декорација.Исто така, како голем дар за деца.ПРОИЗВОДОТ за НЕГА Нежна рака и машина за миење со ладна вода.Не користите bleaches или силна перење течности како ова ќе предизвика боја се работи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.

Особините

Купувачите избираат и