.

.

18.39 ВО 2Pcs Задните Врати ПРОЗОРЕЦ СТАКЛО Рамења Лифт Поддржува Шок Гас Пролет Компатибилен Со FORD 2003-2017 ЕКСПЕДИЦИЈАТА / 2003-2017 NAVIGATOR (Забелешка:03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17)

18.39 ВО 2Pcs Задните Врати ПРОЗОРЕЦ СТАКЛО Рамења Лифт Поддржува Шок Гас Пролет Компатибилен Со FORD 2003-2017 ЕКСПЕДИЦИЈАТА

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Pls проверете нашето производство опис за да бидете сигурни дека нашата лифт поддршка се вклопи вашето возило.Продолжен Должина : 18.39[Инчен] Компресирани Должина : 12.48[Инчен] Фунти На Сила : 35[КГ].Замена Подигнете Го Поддржува За : Багажникот Капи, Camper,Морски,Лента Со Алатки & Универзална Апликации.НАЈАВА - Ние нудиме ТРИ години ГАРАНЦИЈА за сите наши подигнете го поддржува.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Дизајниран За Оригинална Опрема Одговара И Перформанси,се заменува со овие, за само неколку минути,вашето возило целосно да се отвори од себе како таа се користи за да се направи кога нова.Нежно ја намалува отворање и затворање на брзина како лифт поддршка достигне крајот на циклусот, намалување носат на зглобовите и шарки.Произведен да автомобилската E. O. изведба и квалитет спецификации.Ја враќа оригиналната отворање и затворање на брзини на вашиот хауба, се изведат или багажникот.Нема посебни потребни алатки.Точно замена, конструиран за вашата апликација.'Рѓа-отпорни клипот род се протега производ живот.Лесно кревање, намалена затворање напор.Во согласност кревање сила преку 30,000 циклуси.Услуги на Лифт за Поддршка на производи за светот ОЕМ пазарот и cid).SCHNECKE нуди комплетна Лифт Поддршка покривање на Азија, Домашните и Европските возила. 2003-2017 Експедицијата База Спорт Комунални 4-Врата Задното Стакло Стакло. 2003-2017 Експедицијата ЕЛ Еди Bauer Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло. 2003-2017 Експедицијата ЕЛ Кралот Ранчот Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло. 2003-2017 Експедицијата ЕЛ Ограничен Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло. 2003-2017 Експедицијата ЕЛ XLT Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло. 2003-2017 Експедицијата Еди Bauer Спорт Комунални 4-Врата Задното Стакло Стакло. 2003-2016 Експедицијата Funkmaster Flex Издание Спорт Комунални 4-Врата Задното Стакло Стакло. 2003-2017 Експедицијата Кралот Ранчот Спорт Комунални 4-Врата Задното Стакло Стакло. 2003-2017 Експедицијата Ограничен Спорт Комунални 4-Врата Задното Стакло Стакло. 2003-2017 Експедицијата NBX Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло. 2003-2017 Експедицијата XL Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло. 2003-2017 Експедицијата XLS Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло. 2003-2017 Експедицијата XLT Спорт Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло. 2003-2017 Експедицијата XLT Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло. 2003-2017 Navigator База Спорт Комунални 4-Врата Задното Стакло Стакло. 2003-2017 Navigator L Спорт Комунални 4-Врата Задното Стакло Стакло. 2003-2017 Navigator L Крајната Спорт Комунални 4-Врата Задното Стакло Стакло. 2003-2017 Navigator Луксузни Спортски Комунални 4-Врата Задното Стакло Стакло. 2003-2017 Navigator Крајната Спорт Комунални 4-Врата Задното Стакло Стакло.SCHNECKE.Услуги на Лифт за Поддршка на производи за светот ОЕМ пазарот и cid).SCHNECKE нуди комплетна Лифт Поддршка покривање на Азија, Домашните и Европските возила.

Особините

Купувачите избираат и