.

.

G6 Колекција на рачно изработени Примитивни Дрвени Племенски со Тапан Комплет Смешно Статуа Скулптура Tiki Тапанар рачно изработени Уникатни Подароци Дома Декор Акц

G6 Колекција на рачно изработени Примитивни Дрвени Племенски со Тапан Комплет Смешно Статуа Скулптура Tiki Тапанар рачно

DEN 647.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Смешни подарок за сопруг, сопруга, мајка, татко, мажи, жени, син, ќерка, чичко, тетка, него, неа, семејство, дедо, баба, внук, внука, дечко, девојка, најдобар пријател, свој колега, претпоставен, учител.Додадете смисла на забава во дневна соба, спални соби, канцеларија, кујни, подрум, ходникот, foyer, јадење, бања, внатрешни, надворешни, внатрешни работи, надворешни.Големина на околу 6" високи x 5" широк x 5" длабоко.Рака врежан од тиково дрво.Одличен подарок идеја за било прилики како Роденден, Божиќ, Мајка или Татко е Ден, Велигден, денот на Благодарноста, Венчавка, денот на Вљубените, Нова година, Дипломирањето.Поради рака завршувањето на процесот, може да постојат мали варијации во заврши/боја, со секое парче.G6 КОЛЕКЦИЈА е регистриран бренд со САД за Патенти и Трговски марки.Нашето лого, брендот и слоганот се сите права на интелектуална сопственост на G6 КОЛЕКЦИЈА.Големина : Удирање На Тапани.

Особините

Купувачите избираат и