.

.

ACDelco Професионални 18B555 Задна Кочница Тапан

ACDelco Професионални 18B555 Задна Кочница Тапан

DEN 1298.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се проверуваат за рамнотежа; резултира со мазна кочница на работата и намалување на шумот.Независно тестирани со Бучава/Вибрации/Harshness (NVH) и издржливост/носат тестирање; што резултира со висок квалитет и сигурни производи.Следи оригиналната производителите' дизајни за растурање на топлина, помагање за продолжување на подлога и роторот живот, додека намалување на бучава и вибрации.

Особините

Купувачите избираат и