.

.

CHGCRAFT 8pcs 2 Бои Легура Торба за Суспензија на Затворач за Чанта Правоаголник Замена Чанта Clasps Додатоци за DIY Чанта Правење 0.43x2.8x0.33inch

CHGCRAFT 8pcs 2 Бои Легура Торба за Суспензија на Затворач за Чанта Правоаголник Замена Чанта Clasps Додатоци за DIY Чанта

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок Квалитет : Направен од високо квалитетни алуминиумски материјал, со исклучителна изработка, мазна површина, не е лесно да ' рѓа и згаснат, силни и издржливи.Совршен Дизајн : Легури clasps со модерни елементи дизајн е неопходен додаток за рачно изработени, Кеси направени со овој справува со дизајн ќе ве направи повеќе модерен и елегантен.Не пропуштајте тоа.Правоаголникот Clasps : Дизајниран во правоаголна форма која е полесно да се совпаѓаат.Постои простор за поврзување рачки на страна, лесно да се поврзете со вашата торба рачки.Основни информации : Дојде со 8pcs легура торба затворач во 2 бои,вклучувајќи gunmetal и светлина злато.На затворач големина е 0.43x2.8x0.33inch, погоден за сите торба употреба.Широко се Користи : Одлична за DIY рачно изработени модни додатоци, погодна за многу торба стил, како што се tote, торба, спојки, гласник торба, патување tote, чанта или чанта.Совршена замена чанта справи со додаток за на плажа торба, слама чанти.Боја : Тока-слободен.

Особините

Купувачите избираат и