.

.

Denso 221-3420 Радијатор

Denso 221-3420 Радијатор

DEN 1674.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Ефикасна Потрошувачка На Гориво.Пакет Димензии : 12.7 L x 77.47 H x 72.898 W (сантиметри).Земја на Потекло : Индонезија.Пакет Тежина : 4.967 килограми.Denso 221-3420 Радијатор.

Особините

Купувачите избираат и