.

.

Rbenxia 5 Парчиња на Прилагодливи Спортски Очила Сонцето Стакло Капи Капа и Очила за Жени и Мажи

Rbenxia 5 Парчиња на Прилагодливи Спортски Очила Сонцето Стакло Капи Капа и Очила за Жени и Мажи

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот Вклучува ќе добие 5 парчиња бело сонце стакло капи со прилагодливи бенд назад затворање, тоа може да се прилагоди на големината на вашата глава совршено се вклопува во вашата глава удобно и може да се носи со различни костими.Прилагодлива Големина Шапка Должина : 28 см / во 11., Гребенот Должина : 7 см / 2.8 in., Шапка Обемот : 54-58 cm / 21.3-22.8 во., една големина одговара на повеќето луѓе.Квалитетни Материјали Овие атлетски мрежа стакло капи се изработени од лесен памучен материјал со удобно и подебели sweatband внатре, дише и пот-апсорбирање, способни да се одржи удобност при потење во текот на летото.Класичен Дизајн празни топ дизајн ви овозможува да сенка, додека избегнување на спарно врвот на главата, гребенот е здрав и се наведнува без denting или губење, тоа е облик кој суптилно ги блокираат сонцето и заштита на лице од УВ зраците.Лето Избор Совршен за крајбрежен одмор, плажа, излети, турнеја, фитнес, голф, кампување, одење, пешачење, џогирање, трчање и други отворено спортови и активности.Одлично за повик за секојдневно носење и натпревар и со Т-кошули, јакни, здолништа, slings, вест, итн.

Особините

Купувачите избираат и