.

.

CRAFTMEMORE 4pcs Појас Тока Еден Prong Токи Појас Чанта Одлуки Кожа Занает се вклопува 5/8, 3/4, 1 Инч Рака SC97 (1 Инч, Gunmetal)

CRAFTMEMORE 4pcs Појас Тока Еден Prong Токи Појас Чанта Одлуки Кожа Занает се вклопува 5/8, 3/4, 1 Инч Рака SC97 (1 Инч,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овие единствен prong појас токи направени од највисок квалитет метал, тешки, долготрајни, и голема завршува.Достапно во 3 големини и 4 бои.Ве молиме одберете ја вашата сакав опции од менито.Ширина на вашиот појас / рака ја одредува големината на тока.Ве молиме видете на следната слика за мерење на секоја големина.Погоден за правење чанта ремени, јакна појас, harnesses, облека, ракавици, багаж ремени и ранци, DIY занает проекти, итн.Види CRAFTMEMORE е Storefront за повеќе Торба & Кожа Занает Додатоци!!.Големина На : 1 Инчен | Боја : Gunmetal.

Особините

Купувачите избираат и