.

.

40X Jewelers Loupe Зголемувачот Рака Леќа LED/UV Осветлени Накит лупа со Туристички Случај за Градинарство, Деца, Монета, Печат и Рок Собирање од страна на Весли е како сакате

40X Jewelers Loupe Зголемувачот Рака Леќа LED/UV Осветлени Накит лупа со Туристички Случај за Градинарство, Деца, Монета,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

УВ светлина е одличен за гледање водени жигови и валута за проверка.Оптички Леќи е 25 мм во Дијаметар и има двојна светла Бела LED светла што нуди поголема поле на гледање.Види phosphorescence со минерали. ????Идентификување на Растенијата Прашања (Калапи, Болест s голема за да знаете каде се вашите Loupe е кога ви треба.✔️ СВЕТЛА Бела LED е и УВ Осветлување - Видете објекти јасно во слабо осветлени средини.Jewelers Loupe Огради за лесно носење.LED и УВ Светлата се одлични за гледање во слабо осветлени средини и гледајќи во пукнатините и пукнатини.Користете го за случува двор продажба лов или одење во Античкиот Продавница.Одлично за : Геологија (рок и минерални студија) - Botany (Види штетници влијаат на растенијата раст, се утврди растенијата секс, приказ на жетва време) - Електроника Поправка (прикажи мали пишување на кола и осигурувачи, проверете скршени лемење зглобовите) - Монета и Печат Собирање (УВ светло за валута откривање - проверка на одлуки на интерпункција и датуми) - Машина Продавници (приказот за сечење на рабови и вежба големини) - деца истражување нека види помали светот околу нив.Задржи Loupe близок кога вашата маршрута на вашиот полиња проверка на вас растенија, да видите што е влијаат на вас растенија здравјето, па може да се третираат вашиот растенија брзо.Има УВ Светло за Фалсификувани Идентификација на Хартија Валута, Пасоши, Слики, Геологија Студиска.Лесно да се носат големината само 3 oz доаѓа со нашите ексклузивни Нераскинливо за Носење. 40x Jewelers Зголемувачот со Метални Виткање покрие за да се заштити леќа - направена со Трајни Сите Метални БЕЗ Лого Дизајн. ????ЛЕСНО ДА се НОСАТ ГОЛЕМИНА - Тежина е само 3.2 оз, доаѓа со нашите ексклузивни Нераскинливо за Патување/Складирање Случај со појас приврзаност и Ранец клип.Двојно Зголемување 30x и 60x видите невозможно да се види со вашето голо око, секоја леќа има свој LED светло, можете исто така да користите спротивна на светлината, ако светлината е премногу светла.LED и УВ Светла.1 оз Накит Око Јамка е лесно да се донесе со вас насекаде ќе одат на насловната Огради Затворена за Заштита на Леќите и Лесен за Носење.Jewelers Loupe е подготвен да се користи надвор од кутијата 3 заменливи (LR1130) Батерии пре-инсталиран, така што сте подготвени да се дојде до работа штом вашиот пакет пристигнува. ✔️ 40 X Професионални зголемена ламинат Jeweler е Loupe е произведен од трајни метал со метал виткање капак.Зголемувачот доаѓа подготвен да се користи право надвор од кутијата, 3 заменливи (LR1130) Батерии доаѓаат инсталирани така што сте подготвени да започнете да гледате на помали детали околу вас ЈАСНО.Батериите се лесно да се промени (ве Молиме Контактирајте Весли ако имате било какви прашања) Loupe зема 3 LR1130 Батерии. 30x60x Jewelers Loupe Зголемувачот со LED осветлување со Метални Виткање Покрие за да се заштити објективот од дерби и кршење.Лесно да се носат големина тежина е само 1 мл.

Особините

Купувачите избираат и