.

.

Bowtie и Подвезици за Мажи - Y Форма Suspender и Лак Вратоврска - Многу Бои да се Избере Од

Bowtie и Подвезици за Мажи - Y Форма Suspender и Лак Вратоврска - Многу Бои да се Избере Од

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Увезени.Нашата премиум прилагодливи подвезици и bowtie множества се издржливи и модерен.Тие се совршени за да заврши било облека.Стилски групи се супер удобно, направени со висок квалитет клипови и силна метал.На подвезици се многу цврсти и издржливи.Една големина одговара на повеќето!Овие мода напред множества се удобно доволно за да се носат во текот на целиот ден.На bowties се специјално дизајнирани со прилагодливи рака да биде една големина одговара на сите.Должина на подвезици, до 60" и ширина на 0.98".Нашиот супер забава и неверојатни suspender и bowtie групи се тука за да го украде шоуто.Овие модни - напред множества се неверојатни за мажи, жени, тинејџерите, groomsmen, и носии.Тие се совршени за свадби, дипломирањето, и носии.Појавување на bowtie и suspender се одлични за секоја прилика.Нашите подвезици се направени со висок квалитет X-назад дизајн, што ги прави многу издржлив и здрав да се одржи до вашите панталони цврсто и удобно. 100% се враќа!Ако сте задоволни со вашиот производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе преземе целосна одговорност за нашите производи, и ние ќе направиме се во наша моќ да се реши вашиот проблем!.

Особините

Купувачите избираат и