.

.

НОВИ Вистински LOCTITE 609 50мл Задржување Соединение Средна Сила ЛЕПАК

НОВИ Вистински LOCTITE 609 50мл Задржување Соединение Средна Сила ЛЕПАК

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

LOCTITE - 609 - Задржување на Соединенија Општа Намена е ниска вискозност, брзо-лекување на анаеробни лепила дека augments силата на прес fit собранија или се лизга одговара собранија до 0.006" во дијаметар.Додава 3.000 psi држење на моќта.Се препорачува за деловите кои ќе треба последователни расклопување, односно, задржување на лежишта на шахти и во живеалишта.Мили Spec (R-46082 B) Тип I. 50МЛ.

Особините

Купувачите избираат и