.

.

МЛС Младите Реплика Џерси

МЛС Младите Реплика Џерси

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Џерси,Полиестер.Увезени.Директни однесе долу на теренот џерси. 100% полиестер со МЛС тимот на сртот и официјалниот спонзор марки.Официјално licensed.By adidas, официјалниот снабдувач на опрема на МЛС.Покажете ја вашата љубов за вашиот тим во службен 2016 година МЛС реплика џерси.Ова е директен ги симнат од дресови носи на теренот со сите вашите омилени играчи и карактеристики adidas Climacool технологија за да се задржи сува во оние во близина игри.

Особините

Купувачите избираат и