.

.

Epson EcoTank ЕТ-4700 инк-џет Печатач

Epson EcoTank ЕТ-4700 инк-џет Печатач

DEN 7800.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, и може да пристигне во генерички кутија.Epson ЕТ-4700 Eco Tank Безжична Сите-во-Едно Боја Supertank Печатач.

Особините

Купувачите избираат и