.

.

Shankly Кислород Сензор Приклучок и Вакуум Штекер со Искра Plug Тема Поправка Chasers Сет

Shankly Кислород Сензор Приклучок и Вакуум Штекер со Искра Plug Тема Поправка Chasers Сет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

УНИВЕРЗАЛНА ПРИМЕНА : Shankly е кислород сензор socket set е погодна за кислород сензори на повеќето секое модерно возило, правејќи го овој сет корисни за многу видови на автомобили.БРЗО РЕШЕНИЕ : Shankly е о2 сензор socket set отсечени и слотови овозможи sockets да бидат опремени со текот на жици harnesses, да му се помогне на корисникот да ја добиете работата направено брзо и ефикасно.ЗАГРЕАНА И НЕ ЗАГРЕВА СЕНЗОРИ : Shankly е о2 сензор приклучоци се идеални за отстранување, инспекција или замена на загреана и не загрева кислород сензори на повеќето возила.ПОПРАВКИ ОШТЕТЕНИ ТЕМИ : Shankly е искра plug тема chaser поставите доаѓа со две тема chasers дека чистење и поправка на оштетени теми.КОРИСНИ ФИТИНЗИ : Shankly е о2 сензор приклучок за полнење фитинзи се погодни за Titania и Циркони кислород сензори се најде во речиси сите модерни автомобили.Shankly е кислород сензор socket set е погодна за кислород сензори на повеќето секое модерно возило, правејќи го овој сет корисни за многу видови на автомобили.Shankly е о2 сензор socket set отсечени и слотови овозможи sockets да бидат опремени со текот на жици harnesses, да му се помогне на корисникот да ја добиете работата направено брзо и ефикасно.Shankly е о2 сензор приклучоци се идеални за отстранување, инспекција или замена на загреана и не загрева кислород сензори на повеќето возила.Shankly е искра plug тема chaser поставите доаѓа со две тема chasers дека чистење и поправка на оштетени теми.Shankly е о2 сензор приклучок за полнење фитинзи се погодни за Titania и Циркони кислород сензори се најде во речиси сите модерни автомобили.Кислород Сензор Socket Set вклучува : 7/8 инчи (22mm) приклучок одговара на повеќето кислород сензори 3/8 инчи вози ratchet или прекинувач бар Squire Диск големина : 3/8" (10мм) Внатре дијаметар : 7/8" (22mm) Слот ширина : 0.38" (9.7 mm) Слот должина : 1.2" (30.7 mm).

Особините

Купувачите избираат и