.

.

Зелено Растение Салата Drawstring Ранец String Торба Sackpack За Мажи Жени Пешачење Јога Патување Плажа

Зелено Растение Салата Drawstring Ранец String Торба Sackpack За Мажи Жени Пешачење Јога Патување Плажа

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал На Салата Drawstring Ранец : Висока Густина Сите-Полиестер Казна-Мушка Полиестер Ткаенини, Која Е Светлина, Силна, Еко-Пријателски, Еднократно.Производ Големина : Голем Капацитет За Складирање Торба 16 L X 14 W Инчи,Што Е Доволно Голема За Вршење На Разни Предмети, Како Што Се Фитнес Облека, Чевли, Училишни Книги, Спортска Опрема, Дневно Материјали, Итн, Оптимална За Која Било Внатрешна Или Надворешна Активности.Прилагодливи Дизајн : Ова Крпа Кеси Со Drawstrings Доаѓа Со Прилагодливи Drawstring Така Може Да Се Прилагоди На Совршена Должина За Вашата Удобност И Цврсти, Густи Ремени Земе Товарот Исклучите Вашиот Рамената.Совршен Подарок : Тоа Е Идеален За Шопинг, Туристички, Спортски, Јога, Пливање, Роденденски Подароци Или Празник Подароци.Тоа Може да Се Даде Како Ден на Мајката Подарок, Денот на Таткото Подарок, ноќта на Вештерките Подароци, Божиќ Подарок, Нова Година на Подарок, Можете Да ги Даде На Вашиот Татко, Мајка, браќа и сестри, роднини, Пријатели, Колеги Итн.Лесно Нега : Погодни За Машина Или Рака Мие Ладно Посебно Со Нежно Детергент, Хлор, Собори Сува Ниска, Не Железо.Боја : Зелена Растителна Дали Ви Се Случува Да Салата, Патување Или На Излет, На Drawstring Ранец Може Да Ви Помогне Слободни Вашите Раце И Да Се Земе Сè, Така Што Вашите Лични Предмети Може Да Биде Безбеден, Уреден И Организиран!Спецификација На Производот : 1. Големина : 16l X 14w Inches2. Материјал : Направен Од Високо-Густина Сите-Полиестер Казна-Мушка Полиестер Ткаенини, Кој Е Светлина И Силна.3. Карактеристики : Голем Капацитет, Мала Тежина, Мали Димензии, Лесен За Чување.4. Моден : Убави Свежи Бои И Моделот Направи Торба Живописни И Единствени.5. Цел : Салата, Спортови, Јога, Танц, Патување, Ги Носите, Кампување, Планинарење, Тимска Работа, Обука, Итн.100% Гаранција За Квалитет : Ние Обезбедува 100% Задоволни Сервис И Гаранција.Било Каков Проблем, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт.Ние Ќе Ви Понуди Задоволителни Решенија.

Особините

Купувачите избираат и