.

.

Прескот Пластика 1/2 Инчи Бел Круг Винил Гумена Капа, ФДУ Храна Одделение, Флексибилни Цевки Пост Капак (20)

Прескот Пластика 1/2 Инчи Бел Круг Винил Гумена Капа, ФДУ Храна Одделение, Флексибилни Цевки Пост Капак (20)

DEN 334.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се вклопува 1/2" OD круг цевка или цевка (*надворешен дијаметар) & може да се водат за сит се вклопуваат без кинење или разделување. 1/2" високи / длабоки да се обезбеди сигурен одговара.На високо-одделение Прескот Пластика бренд бела мека ПВЦ "гума како" лизга на капаците се направени во САД.Нашите капи се дизајнирани да се одржи до против влијание злоупотреба, како и тешките временски услови за да се обезбеди години на заштита.Овие лесно да се инсталира .5 инчен притисни-за капи служи како долгорочно решение за многу домаќинство, отворено, & морски брод клупа проекти, вклучувајќи замена за мечување оградата мислења, челик портата железнички затка, rod / арматурата или ковано железо капи, нишка гром завртка или орев безбедност, центар капа обвивка, или завршувањето на секој круг цевки проект.Нашите flexable крајот капи работат одлично за спречување на scuffs на кујната или дрво кат, шалтери, како свитливи заштитна печат за метален стол совети, патио мебел, клупа нозе, табела нозе, чаир совет заштитници, бар столици, или за покривање на сите круг пол или бар.Пакет Количина : 20.

Особините

Купувачите избираат и