.

.

Hp DeskJet 3000 Серија Безжична Сите-во-Едно Компактно Боја Инкџет Принтер - Бело - Инстант Мастило Подготвени за Печатење Скенирање Копија за Домашната Канцеларија - lcon LCD

Hp DeskJet 3000 Серија Безжична Сите-во-Едно Компактно Боја Инкџет Принтер - Бело - Инстант Мастило Подготвени за Печатење

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Копир, Принтер, Скенер, Web-От.Прифатливи за HP услугата за Инстант Мастило Програма; Висок принос мастило касети достапни.Максимална Резолуција : До 4800x1200 (Боја), До 1200x1200 (Црна и Бела).Брзината на печатење ISO : До 8 ппм во црно, и до 5 ppm во боја.Максимален капацитет : 60 листови.Директно Печатење Поддржан USB 2.0 порта, Вграден Безжичен LAN (802.11 b/g/n) Печатење од повеќе компјутери.Мобилен печатење способност : HP e Print, Apple Air Print, Безжични Директно Печатење.Оперативен Систем Компатибилност : Windows, Mac, Android, Apple.Она што е во кутијата : HP Desk Jet 3000 Серија на Сите-во-Едно Печатач, HP 65 Местење на Црна Инстант Ink Ready Кертриџ, HP 65 Местење на Три-боја Инстант Мастило Подготвени Кертриџ, Упатството за Поставување, Референтен Водич, Инстант Мастило Флаер, Кабелот за Напојување.Добиете печатење моќ и безжични независност треба да печатење, скенирање и копирање речиси од било кој мобилен уред.Овој компактен сите-во-едно печатач за дома или ученичкиот дом е дизајниран да се вклопуваат и да изгледа добро речиси насекаде.За HP Desk Jet 3000 Серија Безжична Сите-во-Едно Компактно Боја Инкџет Printer The мали сите-во-едно дека пакети удар - Овој компактен боја печатач карактеристики копирање, скенирање, безжично печатење, и е Инстант Мастило подготвени така што никогаш нема да се кандидира надвор од мастило.Печати брзина од 8 страници во минута за црна и 5,5 страници во минута за боја.Се мастило вашиот начин, секој ден - Купи Оригинална HP 65 Мастило или да добијат HP Инстант Мастило Испорака Услуга : Мастило наредено од страна на вашиот печатач, доставени до вашата врата за толку ниско, како $2.99 месечно, вклучувајќи мастило кертриџ, транспорт и рециклирање.Не годишен надомест; можете да ја промените или ја откажете во секое време.Вклучува 6 месеци бесплатен пробен период (бара претплата).Едноставно поставување со HP Smart app – почеток брзо со лесно подесување дека водичи вас, чекор по чекор; едноставно симнете HP Smart app, поврзете се со Wi-Fi и споделување на вашиот печатач преку сите ваши уреди.Компактен сите-во-едно печатач - Овој печатач е дизајниран да се вклопуваат—и изгледа добро речиси насекаде.Со HP Копчето за Скенирање, едноставно се хранат вашиот документ преку иновативни скенирање бар да лесно се справи со повеќето скенирање на работни места, без преземањето на просторот на целосна големина на скенерот.Она што е во кутијата : HP Desk Jet 3000 Серија на Сите-во-Едно Printer HP 65 Местење на Црна Инстант Ink Ready Cartridge HP 65 Местење на Три-боја Инстант Мастило Подготвени Cartridge Setup Guide Reference Guide Instant Мастило Flyer Power Кабелот.

Особините

Купувачите избираат и