.

.

Norske Алатки NDBS335 4.5 инчен Мега Залак Дијамант Вакуум Brazed Исклучување Тркала 7/8 инчи Создаден за Сечење на Дрво, Тубуларна Метали, Обоени Метали, Ѕидани Производи, Плоч

Norske Алатки NDBS335 4.5 инчен Мега Залак Дијамант Вакуум Brazed Исклучување Тркала 7/8 инчи Создаден за Сечење на Дрво,

DEN 301.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

4. 5" Вакуум Brazed Сите Намена Дијамант Работ Тркала за Тубуларна Метали, обоени Метали, Ѕидани Производи, Плочки, ПВЦ и Дрвени.Сите намена дијамант отсечени тркала.Напредни дијамант технологија овозможува екстремни сечење на дрво, тубуларна метали, обоени метали, ѕидани производи, плочки и пвц.Висок степен на дијамант rim за да се намали прашината остатоци и мириси наспроти врзани абразиви – за разлика од царински абразиви тие не носат надолу!.Отпорни на топлина вакуум brazed да ја испорача најдобра во класата перформанси и екстремни сечилото живот. 7/8" Создаден.

Особините

Купувачите избираат и