.

.

NFL PRO ЛИНИЈА на Мажите Џамал Адамс Колеџ Морнарица Сиетл Seahawks Тим Џерси

NFL PRO ЛИНИЈА на Мажите Џамал Адамс Колеџ Морнарица Сиетл Seahawks Тим Џерси

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Џерси.Увезени.Конструиран и изграден за да се реплицираат Џамал Адамс е игра ден Про-Намалување на џерси.Големината Совет : за Производот работи точно за големина.За отворени одговара, ви препорачуваме да нарачате еден големина поголема отколку што обично се носат.Печатени Сиетл Seahawks wordmarks (каде што е применливо), логоа и ракави детали.МАК печ пораби на дното од предниот јака & МАК jock ознака применуваат над левиот раб.Кратко sleeve џерси со печатени играч името и бројот. 100% полиестер џерси декорирани во тимот бои.Снимајте вашиот тим е засебен идентитет кога ќе го зграби оваа Сиетл Seahawks Џамал Адамс Тим Џерси од NFL PRO ЛИНИЈА.Тоа карактеристики класичен Сиетл Seahawks графики за да се покаже кој што поддршка.Пред да се упатат кон следната Сиетл Seahawks игра, земи ја оваа неверојатна џерси, па секој го знае вашиот fandom е на целосен екран.

Особините

Купувачите избираат и