.

.

TouchupXS-Компатибилен за Lexus GX460 077 Starfire Бисер 1oz се Допре До Наслика

TouchupXS-Компатибилен за Lexus GX460 077 Starfire Бисер 1oz се Допре До Наслика

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сите наши допре до бои се направени во САД и обичај се меша во куќата за да се обезбеди натпревар за вашиот автомобил.Ова е Tricoat боја, кој се состои од Groundcoat (Basecoat) и Midcoat контејнери заврши со touchup боја, четка и инструкции.Боја натпревар гаранција и еколошки безбедно.Совршен за мали допрете прозорци, рок чипови, гребење или дури и поголеми површини.Обичај компјутер мешани прецизност боја бои.Сите наши допир-up бои се обичај се меша во куќата за да се обезбеди натпревар за вашиот автомобил.За разлика од другите компании за продажба на лак, сите наши допира до бои се модерни трајни уретан завршува.Ние сме само продавачот за продажба на професионална квалитет на боја и се допре до производи.

Особините

Купувачите избираат и