.

.

Belle Poque Жените Кратко Sleeve Стегање се Отвори Пред Памучна Јакна Bolero Јакна...

Belle Poque Жените Кратко Sleeve Стегање се Отвори Пред Памучна Јакна Bolero Јакна...

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : S M L XL XXL 3 XL.Гроздобер Жените Стегање Bolero Јакна со Кратки Ракави.Карактеристики : Отворен Фронт, Кратки Ракави, Исечете Дизајн, Од Страна На Pleated.Оваа Еластичен Стегање е Совршен за да се Носат во Текот Strapless или Шпагети Ремени.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме Љубезно ве молиме да Проверите на Нашата Големина на Табелата да се Направи Најдобриот Избор (НЕ Големината на Табелата).По трагите назад до 1950-тите години,жените биле полни со елеганција и exquisiteness и почна да се покаже доверба.Belle Poque се базира на класиците на ерата да се зголеми на оваа ретро стил, од домот да минималистички, Belle Poque е развивање на Задржи шарм на времето и да го продолжи животот на исклучителна вкус.Во Belle Poque, гроздобер фустани, гроздобер здолништа, гроздобер панталони, гроздобер блузи, 50-тите додатоци, изберете Belle Poque, изберете вкус и стил.Точка Име : Гроздобер Стегање Bolero за Women Brand : Belle Poque Size : S / M / L / XL / 2 XL / 3 XLColor : Црна/ Бела/ Сива/ Морнарица/ Red/ Виолетова/ Беж/ Исклучување Бела/ Розова /Светло Сина/ Маслинесто Зелена/Жолта..Ракав Тип : Краток sleeve Closure : Отворена front Length : Исече length Style : 1950-тите гроздобер style Fabric : Памук+Полиестер+Spandex Повод : Гроздобер партија/ свадбена/ коктел/ club/ враќањето дома/ датира/ дипломирањето.

Особините

Купувачите избираат и