.

.

amdohai Интерактивни Кутре - Smart Миленичиња, Електронски Робот Куче Играчки за Возраста 3 4 5 6 7 8 години Девојки, Подароци Идеја за Деца ● Voice Control&Интелигентни Зборува (Р

amdohai Интерактивни Кутре - Smart Миленичиња, Електронски Робот Куче Играчки за Возраста 3 4 5 6 7 8 години Девојки, Подароци

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Симпатична & Паметни Куче : Прекрасен изглед, интелигентни играчка, гласовна контрола, допрете одговор, се пеат песни и танц, раскажуваме приказни - да Играат со мене да се откријат сите нив.Интерактивна Дијалози : препознавање на Говор, ова куче играчка е многу интересно, тоа може да користат различни дијалози да зборувам со вас.Како паметен робот, тоа може да се научат да се повторува на глас она што ќе се каже.Живописни Движење : Овие зборува играчки не само што може да пешачат и да танцува слободно, но, исто така, се тресат нивните глави, трепка нивните очи, да ги отворат своите усти, и wag нивните опашки.Лесно Полнење : Изграден во 3.7 V литиум-јонска батерија, полнење директно преку USB, брзо полнење, тоа е едноставно и лесно.Безбедност & Висок Квалитет : Направен по мерка на детето ABS пластика, безбедно, nontoxic и животната средина за деца 3+ години.Ако не сте апсолутно задоволни со оваа кутре, ние ви нудиме 6 месеци 100% Пари Назад.

Особините

Купувачите избираат и