.

.

250 Џебовите на Монета Собирање Материјали Монета Носителот Албум, Монета Собирање Книга Монета Држачот за Патување Монета Денар Чување на Екранот со Собирање на 10 ?

250 Џебовите на Монета Собирање Материјали Монета Носителот Албум, Монета Собирање Книга Монета Држачот за Патување Монета

DEN 1778.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Капацитет и големина на : оваа монета албум има 10 страници, 250 џебови во вкупно, голем капацитет и соодветна големина за чување на пари; И вкупната големина на монета албум е за 8.5 x 6.7 x 0.59 инчен/ 21.5 x 17 х 1,5 см.Квалитетни материјали : поклопецот на монета собирање носителот книга е направен на квалитетот вештачка кожа, која е мазна и издржливи, со кружни рабови и агли, јасна и убава текстура; И 250 џебови се направени од јасно ПВЦ, трајни и дебели доволно за да ги заштити вашите пари.Транспарентен плик џеб дизајн : постои плик размавта на врвот на проблемот џеб за да се спречи монета од кои спаѓаат надвор; Високо транспарентна на двете страни, јасно може да се покаже двете страни на една паричка, и да овозможи гледање и размена на парички; Оваа монета албум обезбедува едноставен начин за да ги зачувате и прикажете вашата колекција.Џеб големина : оваа монета за собирање книга содржи 2 големини на џебовите, 35 x 35 mm и 30 x 30 mm; голем големина може да се сместат монети со дијаметар од 32 mm или помалку, и мали димензии може да се сместат монети со дијаметар од 27 mm или помалку; 2 Различни џеб големини се задоволат секојдневните потреби.Внимателен подарок за монета колектори : можете да им даде оваа монета за собирање носителот албум на членовите на вашето семејство, пријатели, колеги кои сакаат да се соберат монетите, тој или таа ќе бидат среќни кога се прима на овој практичен и деликатна монета албум; Тоа е убав подарок избор за роденден, за Нова Година или за други празници.Разумен дизајн : Секоја монета џеб карактеристики плик размавта на врвот, која може да се спречи вашиот монети, од кои спаѓаат надвор.Транспарентна дизајн им овозможува на двете страни на паричката да биде јасно видлива, што го прави лесен за гледање и размена на проблемот.Подарок избор : Оваа монета за собирање носителот албум обезбедува едноставен начин за монета колектори за чување и прикажување на нивните колекции.Одлично за давање на тоа како подарок за членови на семејството, пријатели, колеги кои сакаат да се соберат монетите.Карактеристики : Материјал : вештачка кожа, ПВЦ Боја : како на сликата прикажани Големина : прибл.Вкупната големина : 8.5 x 6.7 x 0.59 инчен/ 21.5 x 17 x 1,5 см Секој џеб : 1.38 x 1.38 инчен/ 35 x 35 mm, 1.18 х 1.18 инчен/ 30 x 30 mm Пакетот вклучува : 1 x Монета колекција албум Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки во големина.

Особините

Купувачите избираат и