.

.

Сигурносен Појас Покритие за Децата,2 Пакет Еднорог столче Рака Опфаќа Рамо Удобност Подлога за Деца Carseat,Симпатична Универзална Seatbelt Перница Влошки за Возрасни,Де

Сигурносен Појас Покритие за Децата,2 Пакет Еднорог столче Рака Опфаќа Рамо Удобност Подлога за Деца Carseat,Симпатична

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Удобно Seatbelt Подлога - Спречување на триење на вашата облека и предизвикува ткаенина pilling.Одлична за заштита на вратот,рамото,јака коски,градите од сигурносен појас.Нема повеќе вратот или рамо непријатност за возрасни или Деца.Цртан филм Seatbelt Перница - Со овие живописни цртан филм животинско дизајн сигурносен појас перница им овозможува на децата да носат појаси.Една големина одговара на сите.Голем за двете деца и возрасни.Лесен за Употреба - Без дополнителни потребни алатки.Само ставете ги околу седиштето појас за на рака со кука & јамка за прицврстување на лента, откако ќе cinch појас, тогаш само може да излизгајте до позицијата која ќе ви одговара на вас најдобрите.Повеќенаменски Рака Покрие Дизајнирани за seatbelt во автомобил,багажникот,џип,ЏИП,авион,и, исто така, може да се користи на вашата чанта, бебе пелена торба, голф торба, багаж кој со рака, и anyplace друго што сакате да се избегне триење и иритација од рака. 100% Задоволството на : Ние секогаш стоиме зад нашите производи и се надевам дека секој клиент може да го имаат најдоброто искуство.Еднаш на ова прашање е потврден, ние ќе организира замена или враќање на средствата.

Особините

Купувачите избираат и