.

.

Wrangler Authentics Мажите е Класичен 5-Џеб Опуштено Одговара Памук Жан

Wrangler Authentics Мажите е Класичен 5-Џеб Опуштено Одговара Памук Жан

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.ОПУШТЕНО СЕ ВКЛОПУВААТ.Изграден со една релаксирана одговара преку седиште и бедрото, овие пет-џеб фармерки седат на природни половината за удобно се вклопуваат.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ.Оваа релаксирана одговара жан е направена со трајни памук тексас што ќе се одржи во текот на времето-дури и преку долгите денови на работа.ФУНКЦИОНАЛНА УДОБНОСТ.Одличен за долги денови на работа или работа во двор, овој памук жан ви држи удобно во текот на секоја задача.Направени со дише памук за безвременски се вклопуваат и во текот на целиот ден удобност.ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ ХАРДВЕР.Заврши со патент лета, копче за затворање и везени задниот џеб.ПЕТ ЏЕБ СТИЛ.Оваа жан е изградена со автентична пет џеб стил : (1) види џеб, (2) пред лажичка џебови, (3) back patch џебови.Wrangler Authentics Мажите е Класичен Опуштено Одговара Памук Жан.Оваа жан е изградена со издржливи материјали изграден за долготрајна удобност.Направени со една релаксирана одговара, ова жан седи на природни половината и карактеристики редовна седиште и бедрото.FEATURESDurable Материјали.Изградени со 100% памук, тексас.Опуштено Се Вклопуваат.Опуштено седиште и бедрото.Пет-Џеб Стил.Класичен пет-џеб стил жан.Редовни Половината.Седи на природни половината.Обезбеди Затворање.Тешки-должност патент летаат со копче затворање.

Особините

Купувачите избираат и