.

.

Safavieh Домашна Колекција Posy Бела Керамички Украсни Градина Столче ACS5209A

Safavieh Домашна Колекција Posy Бела Керамички Украсни Градина Столче ACS5209A

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Refresh било внатрешен или надворешен простор за живеење со шармантна декоративни градина столица.Карактеристики убава текстура модерна геометриски модел во чиста бела керамички.Совршен за додавање на текстура и шарм на секоја соба, оваа градина изметот може да се користи како акцент парче, од страна на маса, или растителни застане.Целосна димензии се 13" широк x 13" длабоко x 18" висока.Safavieh е доверлив бренд во почетниот мебел за повеќе од 100 години, обезбедување на квалитет на изработка и неверојатен стил; Започнете вашиот килим и мебел за пребарување со Safavieh и да се истражуваат 100.000 производи денес.Дизајниран за исцртување на очите со своите хипнотички, illusionary моделот, оваа Posy Градина Столче носи модерен геометриски скулптура на вашиот décor.Posy е текстура, фацетирани дијамант решетки струи над чиста бела керамички, искористување богата смисла на движење што enlivens било простор за живеење со впечатлива визуелна интрига.

Особините

Купувачите избираат и