.

.

Подароци & Оркестарот Историски Наутички Оркестарот Мини Mayflower Брод Модел Колекционерски

Подароци & Оркестарот Историски Наутички Оркестарот Мини Mayflower Брод Модел Колекционерски

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

50%дрво / 50%памук.Увезени.Marvelously направена со внимание на секој детал.Големина : 7" 1 x 3/4" x 6 1/4" висока.Материјал : Дрво и памук.Тежина : 0.1 кг.Му оддадат почит на нашиот народ раѓање со овој убав историски figurine.Силен Mayflower додава својот класичен сликата за да ја заврши својата наутички или историска тема; marvelously направена со внимание на секој детал.Тежина 0.1 lb.Дрво и памук. 7" 1 x 3/4" x 6 1/4" висока.

Особините

Купувачите избираат и