.

.

FurReal Walkalots Голема Wags Интерактивни Kitty Играчки, Забава домашно Милениче Звуци и Жив Прошетка, на Возраст од 4 и нагоре (F1998)

FurReal Walkalots Голема Wags Интерактивни Kitty Играчки, Забава домашно Милениче Звуци и Жив Прошетка, на Возраст од 4

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

СИМПАТИЧНА ИНТЕРАКТИВНИ KITTY ИГРАЧКА може да се земе за прошетка со своите две-дел монтажни поводник.ПРИТИСНИ на ВАШЕТО домашно МИЛЕНИЧЕ НАПРЕД и таа ќе се движат со жив прошетка, додека тетеравење главата и правење на домашни миленичиња звуци и други смешни звуци.ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК за миленичиња љубовници возрасти 4 и до – на роденден на времето, празник на времето, или во секое време.Пакет Димензии : 14.4 L x 24.1 H x 22.9 W (сантиметри).Овој интерактивен fur Real Walkalots Голема Wags kitty играчка доаѓа со две-дел монтажни поводник за прошетка низ подот.Притисни неа заедно со поводник и таа ќе се движи напред со тетеравење главата и потпис жив прошетка.Таа, исто така, го прави милениче звуци и смешни звуци, правејќи прошетка дека многу повеќе да се забавуваат.Па, ајде да се шетаат низ куќата!.

Особините

Купувачите избираат и