.

.

Бебе Тренд Експедицијата Jogger Шетач, Меур Џвакање

Бебе Тренд Експедицијата Jogger Шетач, Меур Џвакање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Голем велосипед гуми се тркалаат без никаков напор во текот на сите површини.Удобен Родител Лента со 2 Купот на сопствениците.Пред Вртливата Тркала за лесен за маневрирање, брави за џогирање.Полулегнал Поместена Седиште со точка 5 се подигнат, tether, голема крошна и складирање кошница.Се ПРЕПОРАЧУВА за УПОТРЕБА : Раѓање ~ 50 кг или од 42 инчи столче : 5 ~ 30 кг и до 30 инчи.Производ димензии (Ш X L X H) : 21 x 47 x 41 инчи.Удобен родител фах вклучува две купот на носителите и покриен простор за складирање.Детето лента со две купот на сопствениците, исто така, прифаќа автомобил места за формирање на Туристички Систем.Екстра широк, ергономски облик на гумена рачка.Прилагодливи крошна со затворен покрив) ratchets да го блокира сонцето и ветерот.Напор да предизвика поклопецот лесно се намалува шетач да acompact единица.Мулти-позиција, полулегнал, поместена седиште.Целосно прилагодливи 5-точка безбедност темперамент и tether за на рака.Подложка за нозе reflectors обезбеди поголема ниско-светлина, видливост.Екстра големи складирање кошница.Лесен челик рамка за градење.Боја : Меур Џвакање.

Особините

Купувачите избираат и