.

.

3 во 1 Средно Видите Бебе Превоз, Количка за Бебе Шетач Патување Систем Pushchair Шетач,Складирање Бас (Боја : Црна, Сива)

3 во 1 Средно Видите Бебе Превоз, Количка за Бебе Шетач Патување Систем Pushchair Шетач,Складирање Бас (Боја : Црна, Сива)

DEN 1653.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРИЛАГОДЛИВИ PRAM : На pram е костим за 0-36 месеци бебето.На шетач седиштето може да се прилагоди на 3 нозе ,лице во лице со мајка или свртени надвор, тоа е клучно за новородените бебиња.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ШЕТАЧ : неразвиената шетач може да биде дете седиште шетач.Спиење bassinet може да се прилагоди во седиштето позиција, бебето седи исправено или полу-recline.Конвертибилна шетач го прават тоа можно за бебето да се соочи со родител или лицето на надворешна сцена.Прилагодливи handlebar ги задоволи потребите на луѓето во различни висина.FRIENDLY И УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : Еко-пријателски лен ткаенини.Така детето новородено бебе спие добро во bassinet шетач.Карактеристики инженерните алуминиумска рамка за изградба кој гарантира издржливост на шетач.Издржливи гумени тркала е автомобил-како.максимална тежина капацитет од 55 кг.Добар градот изберете количка шетач.УНИКАТЕН ДИЗАЈН PRAM : Ергономски дизајн, одлична за доенче и дете бебе.Изглед изгледа многу елегантна и луксузна.Анти-шок дизајнот, изворите на предни тркала апсорбираат шокови да се заштити бебето мозокот и телото.Сите терен pram шетач.Флексибилен дизајн, предни тркала или 360° ротирање или биде заклучен на точната позиција.ЛЕСНО да се НОСАТ : едно-копче автомобил, мали димензии, лесно да се стави во багажникот, Уникатен и моден изглед носи силен визуелен ефект.Високото седење дизајн му дава на вашето бебе повеќе пространа се погледне и здив поздрав воздух.Боја : Црна, Сива.

Особините

Купувачите избираат и