.

.

Контрола Лента - Тешки Анти Лизга Лента за Скалите Отворен/Затворен Водоотпорен Безбедност Не Пропадна Тркалаат Чекори Влечење Упатуваа Скалите во Костец Лепило Н

Контрола Лента - Тешки Анти Лизга Лента за Скалите Отворен/Затворен Водоотпорен Безбедност Не Пропадна Тркалаат Чекори

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Премиум Квалитет-Ние ги користиме тешки 80 ронки лента со најдобрите влечење и совршена текстура за да се спречи лизгање.Водоотпорен, Кора Отпорни Идеален за било кој Временски – Исклучителна трајност и лепливоста, Нашите абразивни зафат лента се тркалаат можат да го издржат тешките нога сообраќај, и било кој временски услови.Нема напукнување, пилинг, распаѓање користење на екстремно топло или ладно време, совршен за ВНАТРЕШНА и НАДВОРЕШНА година сите околу.Работи на повеќе површини.Издржливи водоотпорен анти пропадна лента за чекори е совршен за надворешна и внатрешна употреба.како и скалите, entryways, скали, бетон, метал, пластика, плочка, ламинатни, душеци, теписи, чевли костец, скејтборд зафат, рампата и скутери.Скалило упатуваа лента може да се користи на груб или мазни површини.Отпорна на вода, детергенти и масла.Висок Ttraction Да Го Спречува Лизгање.Slip TAC не се лизга лента користи 80 ронки влечење подлога за да се создаде побезбедна средина за одење, на работа, се повлекува и стои.Супериорен против пропадна лента за чекори за Заштита на вас и секој сака една, особено eldery, деца и домашни миленици.Лесно Да се Инсталира - Да се обезбеди лесен една големина одговара на сите употреби, нашите не пропадна лента мерки 4 инчен од 35 ft.Чиста површина првиот, тогаш отсечени големина сакате, кора на заштитна фолија, и се држи!Ако наидат на проблеми во текот на користење, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе се реши тоа за вас!.Slip TAC има фокусирани на заштита на вашата љубов оние од случајно се лизга и паѓа со нашите анти лизга ленти и решенија од 2003 година. Slip TAC нуди полн спектар на црно, јасно и обоени анти лизга лепливи ленти за никаде лизгавиот состојба може да постои.нашиот стисок снимката е направена од издржлив материјал кој создава силна бариера против водената пареа, се разредува киселини, гасови, масла, алкохоли, и влага.Не пропадна лента обезбедува екстра нога влечење за вашиот дополнителна заштита на било лизгава површина.Slip TACs абразивни зафат лента тек е мултифункционален безбедноста на производот кој се придржува и на сите површини, светло тешки чевли сообраќај области, вклучувајќи : - индустриски области, рампи, приклучете области, пешачки патеки, скалила, работа области, градежни машини, индустриска опрема, камиони & приколки, RV е, опасни подови, брод палуби, едрење, моторни, станбени и стотици ОЕМ апликации.

Особините

Купувачите избираат и