.

.

Деца Перат Шминка Девојки Играчки - Вистински да го Поставите Перат сочинуваат Комплет за Деца Детска Девојка Деца Принцеза Претендираат Игра Божиќ Роденденски По

Деца Перат Шминка Девојки Играчки - Вистински да го Поставите Перат сочинуваат Комплет за Деца Детска Девојка Деца Принцеза

DEN 837.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤НЕ-ТОКСИЧНИ И ПЕРАТ ВИСТИНСКИ КОЗМЕТИЧКИ : Без конзерванси, газирани и компатибилен со кожата.Make up играчка за деца се направи на безбеден, растворливи во вода, материјали кои може да се мијат надвор со сапун и вода. ❤ДЕЦА СОЧИНУВААТ ИГРАЧКА ВКЛУЧУВА 25 КОМПЈУТЕРИ : лак*2, нокти датотека*1, пети сепаратор*1, сенки молив*1, мини маскара*1, сенки*3 (12 бои), притисне прав*1, убавина blender*1, руменило*1, усна glosses*3, кармини*2 (црвена + пинк), виткање чешел*1, шминка четки*5, празни спреј шише*1, шминка кеса*1. Богат сет на шминка играчки за да ги задоволи децата љубопитност и потребите за шминка. ❤СИМПАТИЧНА МАЛКУ ДЕВОЈКИ ШМИНКА СЛУЧАЈ : голем капацитет овозможува на вашето мало девојче да се организираат и да се соберат расфрлани козметички играчки.Удобен за носење, така што малите девојчиња може да игра со својата сакана шминка играчки насекаде како патување, облекување партија. ❤ПРВАТА ПРИНЦЕЗА СОЧИНУВААТ КОМПЛЕТ : Секоја мала принцеза сака да има сопствен сет на шминка и сакам да се облекуваат како нејзината мајка.Ова се преправам шминка играчка ги исполнува сонот на секоја мала принцеза!. ❤УЖИВААТ ШМИНКА ПРЕТЕНДИРААТ се ИГРА : се Купи поставен како подарок за вашиот слатка принцеза и се учат на неа, како да се направи up!Повеќето специјални роденден подароци, ноќта на Вештерките подароци, Божиќ подароци за девојка на возраст од 4 5 6 7. ❤Ако пакувањето е оштетен, на козметика се скршени, или не сте задоволни со нашата шминка играчки, можете да се пријавите на вашата сметка купувачот да го најдете контактирајте со продавачот да контактирате со нас, ние би можеле да се вратат и размена.Виткање Мини Чешел Со Огледало.Две Различни Бои На Кармини : Розова И Црвена Боја. 12 Боја Eyeshadows.Се применува само на кожата и за надворешни.Може да се мијат надвор со сапун и вода.Децата мора да го користите овој производ под надзор на возрасните.Patch тест (кожата алергија тест) бара пред употребата на производот.Не користите на изгореници или повреди на кожата.УЖИВАЈТЕ ШМИНКА ПРЕТЕНДИРААТ ИГРА.Малку девојки се преземат фасцинација да сите mommys добра make up.И тие сака козметика и шминка,.особено кога се гледа нивната мајка ми направи се, и тие соништа, кои тие би можеле да имаат свои козметика поставете еден ден.КУПИ ОВА ЗА IDEAHOME ШМИНКА ИГРАЧКА ПОСТАВЕНА ЗА ВАШЕТО МАЛКУ ДЕВОЈКИ!И вашите мали девојчиња може да се игра со сопствените деца шминка комплет наместо уништува вашиот вистински и скапи прав и кармин!.Карактеристики : .Перат s љубопитност и потребите за шминка.СИМПАТИЧНА ШМИНКА СЛУЧАЈ : голем капацитет овозможува на вашето мало девојче да се организираат и да се соберат расфрлани козметички играчки.Удобен за носење, така што малите девојчиња може да игра со својата сакана шминка играчки насекаде како патување, облекување партија.Купи детска шминка комплет назад како подарок за вашиот слатка принцеза и се учат на неа, како да се направи up!.Вистински сочинуваат комплет дизајниран за мали девојчиња, години да се облекуваат со, стави шминка на децата за Божиќ, ноќта на Вештерките, костим партија, роденден и така натаму.За Ideahome принцеза сочинуваат сет е идеален подарок за девојка на возраст 3 4 5 6 7 8 9 10. Ве молиме имајте во предвид : .Се применува само на кожата и за надворешни.Може да се мијат надвор со сапун и вода.Децата мора да го користите овој производ под надзор на возрасните.Patch тест (кожата алергија тест) бара пред употребата на производот.Не користите на изгореници или повреди на кожата.

Особините

Купувачите избираат и