.

.

Dixon PW615B50RBF Сини Полиестер Двојно Јакна Вода за пиење Црево Заедно R Br NST, 270 psi, 50' Должина, 1.5 ID

Dixon PW615B50RBF Сини Полиестер Двојно Јакна Вода за пиење Црево Заедно R Br NST, 270 psi, 50' Должина, 1.5 ID

DEN 7676.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

Двојно Јакна Вода За Пиење Црево.Црево ID 1-1/2".Тема NST.Спојување Тип Месинг Проширување Прстен, Рокер Повлечи.Работен Притисок 270 PSI на 70°F (21°C).Color coded blue за користење на водата.Спецификации : NSF одобрени лагер за вода за пиење.Изградба : Надворешното : Сина, Двојно Јакна, сите полиестер.Цевка : Термопластични.Заедно со женски и машки конец, рокер повлечи, алуминиум проширување прстен спојки.

Особините

Купувачите избираат и