.

.

Света Dolly Божиќ Нетранспарентно

Света Dolly Божиќ Нетранспарентно

DEN 431.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа сезона, светски познатиот икона Dolly Parton ќе го објави својот прв целосна должина на Новиот албум, во триесет години.Кој е исклучителна curation на reimagined класичен одмор стандарди и сосема нов оригинали, оваа збирка и е поставена да стане богатство годишен омилени.Света Dolly Божиќ карактеристики гостин настапи од страна на Michael Bublé, Jimmy Fallon, Вили Нелсон, Били Реј Cyrus, Miley Cyrus, и Ренди Parton.

Особините

Купувачите избираат и