.

.

Монета Колекција Книга Носителот Албум за Собирачи, 282 Џебови Пари Екранот за Чување, Собирање на Ракавите Организатор Кутија за Монета Колекции Материјали, Пари В?

Монета Колекција Книга Носителот Албум за Собирачи, 282 Џебови Пари Екранот за Чување, Собирање на Ракавите Организатор

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Монета Колекција Книга Носителот : Голем капацитет валута колекција албум складирање со 14 пластични монета ракави вкупно 282 џебови за пени, квартали, и долар пари, Сребрен Орел, сребрен злато долари, половина долари, бакар шипки, сребрени шипки, предизвик монети, doge монета, жетони, медалјони, значки и повеќе монети резерви 20 25 27 30 38 41 42 45mm(не надминува 46mm).Монета книга димензија : 9.5 x 6.5 x 0.25 инчи.Монета Собирање Албум Кутија Заштитник за Различна Големина на Монети : 282 паричка собирање книга албум врзивно средство може да се сместат различни големина монети 20mm-46mm, 6 собирање страница ракави вкупно 90 џеб за 46mm монети, секој џеб големина : 46mm x 45 mm (x 1.8 1.7 инчи), 8 паричка собирање страници од вкупно 192 џеб за 30мм монети, секој џеб големина : 31mm x 31mm(1.2 х 1.2 инчи).ги исполни вашите различни монета колекција потребите на различни големина.Умен Џеб Дизајн на Државата Монета Колекција Квартал Книга Папка : монета книги албум на сопствениците, кои можете да ги зачувувате сребро златник долари во безбедноста начин, секој денар колекција книга џеб има наушник на назад, да се спречи монета долари од кои спаѓаат надвор и лизгање наоколу.Посебен џеб дизајн за да се спречи монети од судир и гребење едни против други, Лесно да го вметнете монети, валута, чувајте ги одржува во место.Совршен за Заштита на Монета Собирање на Материјали Книги Складирање Кутија : Монета колектори материјали албум врзивно направени од премиум СТП кожа капак кој е вода-доказ и прав-доказ.Екранот монета за чување ракави со задебелена и високо транспарентен паричка собирање страници, цврсти и издржливи со влага-доказ, и анти-оксидација.Совршен Подарок за Монета Колектори : Оваа монета колектори книга кутија, сребро злато долари врзивно албум ракави страници со многу транспарентна на двете страни, јасно може да се покаже проблемот со снабдувањето на двете страни, се олесни да ги видите и размена.прекрасен начин да ги зачувате и прикажете го вашиот монети колекција.Тоа мора да се убав подарок за почетник монета колектор, печат собирач или професионална numismatist.Со каков било квалитет проблем, ние ќе нуди 100% наплата.Боја : Сина.

Особините

Купувачите избираат и