.

.

Фосилни Жените Логан Кожа RFID Блокирање на Zip Околу Спојки Паричник со Wristlet Рака

Фосилни Жените Логан Кожа RFID Блокирање на Zip Околу Спојки Паричник со Wristlet Рака

DEN 2160.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Кожа.Увезени.Фосилни е инспириран од Американскиот креативност и оригиналност.Донесување на нов живот во се види и leathers индустрија, со тоа што на квалитет, модерни додатоци, кои се и забавни и достапни.Логан беше дизајнирана да вклучи најдобрите карактеристики на сите нашите паричници.Со двојно бод детали и едноставен фолија лого, тоа е класичен но секојдневен паричник на голема цена.Zip спојки ги опфаќа сите вашата меморија треба со кој се одвојува wristlet рака.Faux Кожа Zip Спојки Паричникот; Патент Затворање; увезени.Надворешните Детали : 1 Назад Слајд Џеб, 1 Назад Патент Џеб; Внатрешни работи Детали : 12 Кредитна Картичка Слотови, 1 Патент Џеб, 2-Законот Прегради, 3 Gusseted Џебови; Уред Компатибилност : се Вклопува сите телефонски големини до i Phone 11 Про Макс и Samsung Galaxy S10+.Мерења : 7.75"L x 0.75"W x 4"H; 1 Монтажни Wristlet Рака; RFID заштита : а посебна обвивка помага на заштита на Радио Фрекфентна Идентификација (RFID) чипови во вашите кредитни и дебитни картички од неоправдан скенирање.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Зачувани околу 1,8 милиони галони вода со користење на 1,5 милиони квадратни метри на еко-кожа во нашите производи уште од Падот 2020 година. Ние извор повеќе од 90% од нашата кожа за нашите кеси и мали кожни производи од Кожа Работната Група заверена tanneries. 20% од новите часовници се состои од најмалку 50% од про-планетата материјали.Сите polybags за кожни производи сега се направени од 100% рециклиран материјал.Сите кутии документ е направен од 100% рециклиран материјал.Сите Фосилни логото документ е направен од 80% рециклиран материјал.Да се намали на хартија отпад со намалување на вкупната кутии во пратки од 30%.Отстранети сите пена материјал од пакување да се намали отпадот.Свежи стил да се подобри вашиот опремата за собирање, на Фосилни® Логан Zip Околу Спојки.Изработени од кожа.Патент затворање.Монтажни wristlet рака.Надворешните врати zip џеб.Потпис на логото врежана детали на предната страна.Наредени внатрешни работи.Внатрешни работи центар zip џеб.Две внатрешни работи се лизга џебови. 12 внатрешни работи кредитна картичка слотови.Увезени.Мерења : Ширината на Дното : 7 1⁄4 во Длабочина : 3⁄4 во Висина : 3 1⁄2 во Тежина : 7.6 оз ве Молиме имајте предвид, хардвер боја и внатрешни обвивка може да се разликуваат од бојата прикажани на сликата.

Особините

Купувачите избираат и