.

.

Фишер-Цена On-The-Go Бебе Купола, Розова Ветерници

Фишер-Цена On-The-Go Бебе Купола, Розова Ветерници

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

2-во-1, игра простор & чекалницата дреме место за бебе!.Може да се користи во затворени простории или одзумирате.Прилагодливи крошна штити од грешки & сонцето (UPF 20). 2 отстранлив играчки за изведба.Набори рамен, со рачки за лесно се заедно.

Особините

Купувачите избираат и