.

.

Интерактивна Галоп Коњ Кадифен Играчки - Анимирана Одење Деца Електронски Милениче Пони Животно со Контрола на Звукот

Интерактивна Галоп Коњ Кадифен Играчки - Анимирана Одење Деца Електронски Милениче Пони Животно со Контрола на Звукот

DEN 446.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Батерија Управувана Звук Контрола Интерактивни Играчка Коњ со Реални Одење Акции и Звуци.Функционални Движења : Gallops, Седи, Whinnies, Одгледува, Neighs, Snorts, и повеќе..delighting деца и возрасни слично.Како пони се движи по тоа ќе ве направи автентични коњ звуци, само како вистински!.Пони ќе Реагира на двете Допир (јас.e Фаќање на Телото) и Звук (јас.e Clapping вашите Раце).Боја : Кафена (Како на Сликата); Големина : 10"Инчен x 4" Инчен x 8" Инч.Бара 4 "АА" батерии (не се вклучени).Скриени батеријата пак под стомакот.Го прави совршена дете партнер!Симпатична, смешни, убави, и се многу корисни роденденски подарок или за вашата сопствена малку љубов.Предложени За Возраст Од 3 Години И Нагоре.

Особините

Купувачите избираат и